Nowości Spot light 

28-04-2020

Nowości Spot light 

Firma SPOT Light produkuje coraz więcej swoich opraw oświetleniowych . Ich  priorytetem stała się wysoka jakość, dlatego komponenty wykorzystywane do ich produkcji są zamawiane niemal wyłącznie w Europie. Drewno z certyfikatem FSC®, poddawane jest obróbce we własnej stolarni. Produkty zabezpieczane są ekologicznymi bejcami i lakierami. Są przyjazne dla środowiska. Zastosowano w nich bardzo wysokiej jakości moduły LED 24V dzięki czemu lampy będą służyły w domu  przez bardzo długi czas, oczywiście w razie potrzeby po okresie gwarancyjnym moduły led można wymienić. Oprawy są objęte 5-letnim okresem gwarancyjnym.

Poniżej przedstawiamy kilka topowych produktów tego producenta.

Lampa wisząca Trigonon LED

Trigonon składa się z trójkątów połączonych ze sobą wierzchołkami. To nietuzinkowe połączenie tworzy niesamowite efekty świetlne na ścianach. Efekt ten z pewnością zaskoczy niejednego gościa w twoim domu. Wpasowanie najwyższej jakości pasków led o bardzo dużej wydajności w drewno, sprawiło  że lapa stała się delikatniejsza oraz niepowtarzalna a zarazem zapewni niski pobór prądu przez długi okres czasu. Zwiesie lampy okryte jest tekstylnym oplotem, długość jej można regulować. Kolor oplotu występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

https://studioled.pl/lampa-wiszaca-trigonon-spot-light-geometryczny-ksztalt-futurystyczna-led-dab-olejowany-orzech.html

Kinkiet Linus

LAMPA ŚCIENNA LINUS 2 ŻRÓDŁA ŚWIATŁA LED DREWNIANA

Jeżeli cenisz Sobie ekologiczne rozwiązania to ta lampa jest dla Ciebie stworzona. Wykonana jest z drewna które posiada polskie certyfikaty. Wprowadzenie elementów drewnianych do pomieszczeń stwarza w pomieszczeniu atmosferę ciepła i przytulności. Dodatkowo zastosowana w lampie barwa ciepłobiała 3000K umili i zachęci do odpoczynku i relaksu. Kilka wariantów kombinacji strumienia światła da możliwość dostosowania się do nawet najbardziej wymagających klientów. Kinkiety wykonane są z kilku rodzajów drewna, dzięki czemu z pewnością uda się je połączyć z innymi elementami drewnianymi w pomieszczeniu. Ten szlachetny materiał znajdzie także zwolenników pośród ekologów, osób lubujących się w stylu skandynawskim oraz nowoczesnym.

https://studioled.pl/kinkiet-linus-podwojna-lampa-scienna-wykonana-z-drewna-styowa.html

Lampa podłogowa Soho

Lampa ta z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym grę świateł. Forma lampy jest dość minimalistyczna ale po zapaleniu jej, będzie można nacieszyć oko i zrelaksować się ciepłym i przyjemnym klimatem. Występują dwa warianty : z dwoma lub trzeba paskami led. Wyboru należy też dokonać w kolorze lampy, dostępne są : jaśniejszy dąb olejowany i ciemniejszy orzech.

https://studioled.pl/lampa-podlogowa-soho-6491174-spot-light-wykonana-z-drewna-kolor-dab-olejowany-cieple-swiatl-3xled.html

 

Lampa sufitowa NEELE

Nelle posiada certyfikat FSC, co oznacza że pochodzi z odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Ma kształt kwadratu o zaokrąglonych bokach, wewnątrz znajduje się pięć równoległych pasków led. Plafon ten świetnie sprawdzi się w niskich jak i wysokich pomieszczeniach, takich jak salon, jadalnia czy nawet sypialnia.

https://studioled.pl/lampa-sufitowa-neele-spot-light-kwadrat-5xled-drewno-rozne-kolory-minimalistyczny.html