Szukasz lampy do wprowadzenia nastroju we wnętrzu? -Postaw na lampę podłogową

07-11-2022

Szukasz lampy do wprowadzenia nastroju we wnętrzu?

-Postaw na lampę podłogową

 

Lampa stojąca jest bardzo dobrym rozwiązaniem, kiedy we wnętrzu brakuje elementu który przykuje uwagę. Swoje zastosowanie lampy podłogowe bardzo często znajdują w salonie i sypialni. Najczęściej stosowane są lampy z abażurami, które potrafią nastrojowo „ożywić” wnętrze oraz podkreślić jego walory estetyczne. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji.

  1. Lampa podłogowa INGA
    Nowoczesna lampa stojąca od firmy Zuma Line. Podstawa lampy jest na trójnogu w kolorze złota. Całość dopełnia abażur z tkaniny w odcieniu butelkowej zieleni. Lampa z pewnością ociepli wnętrze i nada mu elegancji.

https://studioled.pl/lampa-podlogowa-inga-h06-gd-gr-zuma-line-trojnozna-zielona-zlota.html

Lampa podłogowa INGA H06-GD-GR Zuma Line Trójnożna zielona - złota

  1. Lampa podłogowa Izza
    Kolejną propozycją jest lampa stojąca producenta Azzardo Izza. Klosz lampy jest niedużych gabarytów, ma zaledwie 13 cm szerokości i 22 cm wysokości. Co ciekawe występuje w kilku kolorach takich jak : biały, czarny, oliwkowy i bursztynowy. Obły kształt klosza idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrza.

https://studioled.pl/lampa-podlogowa-izza-czarna-azzardo-mj1288-1bl-klosz-w-ksztalcie-kielicha-nowoczesny.html

 

Lampa podłogowa AZ1078 - Izza (amber) - AZZARDO

  1. Lampa podłogowa DORADO
    Ta lampa stojąca to połączenie szklanych kulistych kloszy i metalowej mosiężno-złotej podstawy. Elegancka forma świetnie wpasuje się w gusta tych najbardziej wymagających.

https://studioled.pl/lampa-podlogowa-dorado-lp-002-3f-zlota-trzy-kule-light-prestige.html