3 pomysły na oświetlenie w pokoju dziecka

24-03-2022

3 pomysły na oświetlenie w pokoju dziecka

 

Aranżując pokoje swoim maluchom wybieramy kolory jasne i przytulne. Często wnętrza te stają się najbardziej kolorowe w całym domu. W tym poście skupimy się, aby przybliżyć Wam 3 niebanalne propozycje na dodatek jakim będzie oświetlenie.

 

Lampa wisząca w miętowym wykończeniu

Złote elementy wykończenia nadają lampie elegancji i nowoczesności. Z tą lampą wnętrze z pewnością nie będzie nudne i banalne. Ten prosty kształt wpasuje się w niemal każdy dziecinny raj. Spójrzcie sami na poniższą aranżację tej lampy w pokoju.

Link do lampy  https://studioled.pl/lampa-wiszaca-malmo-milagro-mlp6200.html

 

Lampa z kolorowymi kulami

Jeżeli chcecie nieco ożywić pomieszczenie to polecamy lampę MALVI, ze znanej i lubianej firmy Nowodvorski. Lampa posiada 7 kolorowych kul, zawieszonych na przewodach i złączonych w bukiet. W każdej kuli została umieszczona żarówka, dzięki czemu lampa świetnie rozświetli pomieszczenie.

Link do lampy https://studioled.pl/lampa-wiszaca-malwi-6327-nowodvorski-kolorowe-kule.html

 

Baloniki przywołują wspomnienia

Ostatnią bardzo ciekawą propozycją oświetlenia dla naszych pociech jest bardzo kolorowa lampa balloon Azzardo. Z okrągłej, chromowanej podstawy na cieniutkich drucikach zwisa wiele szklanych pół-przezroczystych baloników. Co ciekawe, źródło światła zostało umieszczone na podstawie lampy, dzięki czemu światło odbija się od baloników, dając niebywałe efekty świetlne. Dzięki tej lampie pokój stanie się jednym z najradośniejszych i najbarwniejszych w całym domu. Lampa wywoła uśmiech na twarzy nie tylko dzieciom ale także dorosłym.

Link do lampy à https://studioled.pl/lampa-wiszaca-balloon-md50150-4-azzardo-kolorowe-baloniki-na-sznureczkach-pieknie-odbijajace-swiatlo.html

 

 

Ostateczny wybór pozostawiamy Wam :)