Styl glamour- 4 przykłady lamp

04-11-2020

Styl glamour- 4 przykłady lamp

 

 

merlot Markslojd- czyli spokojne, kuliste klosze ułożone symetrycznie na kształt kiści winogrona to strzał w 10. Lampa świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i bardziej klasycznych wnętrzach. Aż 13 kloszy, w każdym z nich należy zamontować żarówkę G9,dzięki czemu z lampy wydostaje się dużo światła. Podkreśli je złota lub czarna barwa metalowych elementów.

https://studioled.pl/product/search?query=merlot&filter=1

Santiago  Argon - Charakterystyczny dla stylu glamour jest kryształ, często kojarzony z bogactwem. Klasyczną wersją takich lamp jest lampa Santiago, jest ona wykończona w kolorze białym z dodatkami kryształków . Lampa występuje w dwóch wersjach: 9-płomiennej i 12-płomiennej. Lampa nada pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Kryształowe dodatki dodadzą wyjątkowego blasku.  
Lampa wisząca SANTIAGO 5004 Argon Elegancka w stylu pałacowym

https://studioled.pl/product/search?query=Santiago

 

 

Luxor Ideal lux - Seria lamp składająca się z trzech lamp wiszących o różnych średnicach. Całość zdobiona jest z ciętych kryształowych wisiorków o różnych kształtach.

Lampa wisząca LUXOR SP6 Ideal Lux  092911   klosz w kształcie kuli z ciętych kryształków

https://studioled.pl/product/search?query=luxor&filter=1

 

 


Lexus Orlicki Design -  Składa się z lamp wersji z  białym lub transparentnym szklanym kloszem. W skład kolekcji wchodzą lampy sufitowe wiszące i kinkiety. Źródła światła okrywają splecione kryształowe wisiorki.

Lampa wisząca Lexus 400 S claro Orlicki Design  CHROMOWANE WYKOŃCZENIE  KLOSZ Z TRANSPARENTNEGO SZKŁA KRYSZTAŁY

https://studioled.pl/product/search?query=lexus