Nowość w Italux - rodzina lamp industrialnych

18-10-2018

Industrialne lampy

 

Styl industrialny, to produkt recesji, która szalała w USA w latach '50. Narodził się z potrzeby zagospodarowania opuszczonych fabryk przemysłowych. Kiedyś - przymus, dzisiaj - synonim ekskluzywności, minimalizmu, wolności.

 

Jak zagospodarować styl industrialny w swoim domu:

  1. "gołe okna"

Aby uniknąć spojrzeń sąsiadów, zamontuj industrialne rolety. Nie zapominaj także o sztucznym oświetleniu- wielkie lampy w stalowych oprawach, lub pomalowane na czarno.

 

  1. Dobierz lampy

Porządane są tu lampy wykonane są z metalu lub aluminium, przez co wyglądają na solidne i trwałe - zabrane wprost z fabryki.

 

  1. Kolorystyka wnętrz

Dobierz  kolory które, optycznie powiększają przestrzeń (sprawiają wrażenie chłodu i neutralności) Idealna będzie tu biel I szarość.

 

 

  1. Surowe wykończenie

Warto korzystać z cegły, betonu, stali, szkła i starego drewna.

 

 

  1. Nietuzinkowe meble

Do wnętrz w stylu industrialnym pasują meble, które mają za sobą długą historię, lub takie, które wyglądają na zużyte. Mają podkreślać indywidualizm wnętrza.

 

  1. Dodatki - im mniej tym lepiej

Styl industrialny lubi proste formy.

 

Dziś  do sprzedaży dołączyły kolejne nowe produkty, wśród nich Seria lamp gianni, która idealnie odnjdzie się w stylu industrialnym, Jest to piękna rodzina lamp. W bardzo modnej czerni i antycznego brązu - z pewnością zaprezntują się wspaniale w prawie każdym modnym wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i zaglądania częściej ponieważ już niedlugo udostępnimy kolejne nowości.

https://www.studioled.pl/product/search?query=gianni