NOWOCZESNE RINGI - STYLOWE LAMPY WISZĄCE NA BAZIE KOŁA

30-06-2020

NOWOCZESNE ringi - STYLOWE LAMPY WISZĄCE NA BAZIE KOŁA

 

Zintegrowane ledy zyskują coraz większą popularność wśród zakupionego oświetlenia. Niskie zużycie energii przy dużych gabarytach to tylko jedna z zalet tego typu lamp. Kolejną z zalet jest jest trwałość ledów i efektowny design. Poniżej przedstawiam kilka najpopularniejszych modeli ringów. Pod lupkę trafiły takie lampy jak: whell Azzardo oraz Ontar Zuma Line .

Warto skupić na nich swoją uwagę zwłaszcza, że zostały przedstawione w niebanalnych aranżacjach.

 

 

Lampa wisząca LED Azzardo wheel 6

https://studioled.pl/lampa-wiszaca-wheel-6-long-dimm-az2923-nowoczesny-styl-w-kolor-czarny-6-okregow-o-roznej-srednicy-sciemnialna-bez-pilota.html

Lampa składa się z 6 okręgów przenikających się wzajemnie na różnych wysokościach, dzięki czemu lampa zyskuje trójwymiarową przestrzeń. Występuje  w trzech różnych kolorach, stworzona została w wysokiej jakości aluminium.  Dostępne kolory to: chrom, złoty i czarny. Jej wysokość max. to 320 cm, a średnica największego ringu to aż 85 cm. Jej moc wynosi 140W, została wyposażona w ściemniacz.  Mimo dużych rozmiarów lampy nie przytłacza ona wnętrza jednocześnie stanie się elementem ozdobnym pomieszczenia. Dzięki niej Twoje wnętrze może otrzymać drugie życie.  

Szczególną uwagę zwraca oryginalna forma lampy w typowo mocno nowoczesnym designie.

 

Ontar Zuma Line chromowane ringi

https://studioled.pl/lampa-wiszaca-zuma-line-ontar-pendant-l180619-2-nowoczesna-led-okregi.html

Jest to propozycja lampy stworzona dla miłośników mocno nowoczesnych lamp wykończonych w wysoko połyskującym chromie. Dwa metalowe ringi z których się składa zostały zawieszone na linkach przymocowanych na okrągłej podsufitce. Całość dopełniają  mleczne źródła światła led umieszczone w ringach. Położenie okręgów  ustalamy za pomocą regulacji długości linek. Lampa Ontar jest używana jako lampa zadaniowa, dzięki subtelnemu wyglądowi z pewnością przypadnie do gustu niejednemu bardzo wymagającemu klientowi.