Lampy geometryczne – 3 propozycje

22-05-2019

Lampy geometryczne – 3 propozycje

 

Jeżeli lubisz ład i harmonię, to lampy z dzisiejszego wpisu z pewnością przypadną ci do gustu. Czasami najprostsze rozwiązania są strzałem w 10!

Poniżej przedstawiam  3 propozycje lamp wiszących dla miłośników symetrii i geometrii.

 

Przepleciona wstążka- Infinity P0192 Maxlight

 

Znalezione obrazy dla zapytania infinity maxfliz

https://www.studioled.pl/lampa-wiszaca-infinity-p0192-maxlight-metalowe-elementy-w-kolorze-chromu-nowoczesny.html

 

Czy wyobrażasz sobie, jak wyglądałaby lampa wisząca, na którą ma kształt przeplecionej wstążki? Lampa wisząca Infinity nada się zarówno nad stół jak i nad otwartą przestrzeń. Jej minimalistyczna konstrukcja sprawia, że ciężko od niej oderwać oczu. Lampa posiada zintegrowany LED o ciepłej barwie, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w salonie czy sypialni. Źródło światła umieszczone jest wzdłuż wewnętrznej strony paska. Wysokość lampy można dostosować według indywidualnych potrzeb. całych opraw, co daje niezwykle elegancki i ciekawy efekt. Dodatkowo uniwersalne wykończenie chromowane, sprawdzi się w większości wystrojów.

Wiszące prostokąty- Azzardo QUADRATUS AZ2951

https://www.studioled.pl/lampa-wiszaca-azzardo-quadratus-az2850-czarne-kwadraty-wiszaca-geometryczna.html

 

Bardziej poukładaną wersję niż infinity Maxlight, znajdziemy w Azzardo. Quadrus to świetna propozycja do dużej otwartej przestrzeni np. salonowej. Lampa znajdzie zastosowanie zarówno stołem w jadalni jak i nad wyspą kuchenną.  Wiszące prostokąty o różnych wielkościach to myśl przewodnia tej lampy, dzięki niej odkryjesz, że prostokąty wciąż mogą Cię zaskoczyć. Różnej wielkości oprawy zawieszone są na różnych wysokościach, a ich krawędzie nachodzą na siebie, tworzą ciekawy obraz.

Wiszące okręgi- WHEEL 3 DIMM Azzardo

Znalezione obrazy dla zapytania wheel azzardo

https://www.studioled.pl/wheel-3-dimm.html

 

Lampa Wheel która, posiada możliwość ściemniania z pewnością sprosta twoim wymaganiom. Składa się ona z 3 różnej wielkości okręgów, świecą one w środku. Z pewnością wybierzesz kolor odpowiedni dla siebie, bo lampa występuje aż w 3 różnych kolorach. Tego typu oświetlenie jest niezwykle eleganckie i oryginalne, a przy tym dyskretne w swym minimalizmie.

Na pierwszy rzut oka okrąg nie wydaje się być jedną z najbardziej wdzięcznych figur geometrycznych. Jednak wprawny umysł projektanta potrafi wykorzystać go do stworzenia lamp wiszących o zaskakującym designie.