Kilka pomysłów na oświetlenie ścian

27-06-2018

Kilka pomysłów na oświetlenie ścian

 

Kinkiety często zastępują światło główne. Dla fanów oświetlenia LED proponujemy oświetlenie ze zintegrowanymi diodami. Technologia LED pomaga w oszczędzaniu. Dzięki niej można zminimaliwować koszty zużycia prądu. Dodatkowo oświetlenie boczne nadaje pomieszczeniom niebanalnego charakteru.

 

Energooszczędne diody pozwalają na dbanie o środowisko oraz o własną kieszeń. Nawet jeśli zapomnimy zgasić światło i pójdziemy na spacer, to i tak ilość zużytej energii jest niewielka. Oszczędzajmy i bądźmy ekologiczni w jednym ;)

 

KINKIETY LED – kilka propopozycji

 

Kinkiet MINO 2207 shilo 

https://studioled.pl/kinkiet-mino-2207-shilo-wysiegnik-w-kasztalcie-luku-nowoczesny-3-kolory-wykonczenia-do-wyboru.html

 

 

Mino to przepiękny kinkiet wykonany z metalowych elementów. Jest to surowa lampa o technicznym wykończeniu, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach. Jest on bardzo ciekawą alternatywą oświetlenia punktowego, może zastąpić główne źródło światła. Świetnie sprawdzi się jako kinkiet w sypialni, bądź nad blatem roboczym w kuchni. Jego forma jest wyjątkowa i zachwyci nawet najbardziej wymagających fanów oświetlenia.

 

Kinkiet Giulietta 1 Azzardo 

https://studioled.pl/kinkiet-giulietta-1-azzardo-8021-1w-klasyczny-styl-abazur-z-tkaniny-podstawa-w-kolorze-ecru.html

 

Gulietta to bardzo ciekawa propozycja kinkietu w stylu klasycznym. To typowa lampa z metalu i abażura w kolorze ecru.  Swietnie sprawdzi się w sypialni lub salonie.

 

Kinkiet Laverno

https://studioled.pl/lampa-scienna-kinkiet-laverno-mb-402621-1-b-italux-industrialna-z-metalu-o-czarnym-wykonczeniu-oraz-szkla-transparentnego-prostokatna.html

Kinkiet laverno to prosta prostokątna lampa, metalowe elementy mają kolor czarny, natomiast szkło jest przezroczyste. Idealnie wpasuje się w nią żarówka typu Edison nadając jej charakteru i tajemniczości. Lampa wykonana jest w stylu industrialnym. Lampy tego typu świetnie uzupełniają kamienne ściany oraz drewniane wykończenia.

 

 

 

 

Kinkiet BREMEN WALL AZzardo

https://studioled.pl/lampa-scienna-kinkiet-bremen-wall-azzardo-bp-3425-wykonany-z-betonu-o-szarym-wykonczeniu.html

Kinkiet betonowy bremen to propozycja, która powinna przypaść do gustu osobom uwielbiającym styl loftowy, surowy.

 

Kinkiet OPTICA

https://studioled.pl/kinkiet-optica-1l-cr-w8369-1l-krysztalki-umieszczone-w-kloszu-ktory-przypomina-zarowke.html

Kinkiet optica Kick lampa, która kształtem klosza przypomina żarówkę, mimo że źródłem światła wewnątrz jest żarówka GU10, która przepięknie oświetla kryształki wewnątrz klosza.

 

Kinkiet LED ELKIM HL004/1

https://studioled.pl/lampa-scienna-led-elkim-hl004-1-kolor-srebrny-prostokat-techniczna-led-rozne-barwy.html

 

Led elkim to lampa ścienna do zamontowania przy schodach. Idealnie wieczorem rozświetli nam klatkę schodową.